Dnes je Pondelok, 6.7.2020, meniny má Patrícia, Patrik, zajtra Oliver
Užívateľ: Výhody registrácie Registrácia Prihlásenie
Pridať inzerát Pridať pracovnú ponuku Pridať podujatie Pridať firmu
Sme aj na Facebooku

Kam v Topoľčanoch

Kam v Topoľčanoch

Mesto Topoľčany ponúka pre svojich návštevníkov a turistov zaujímavé možnosti k rekreácii a oddychu. Na svoje si prídu najmä milovníci turistiky, histórie, ale aj oddychu v podobe vodných športov a rekreácie v prírode.

V meste sa nachádza pešia zóna s množstvom podnikov z oblasti gastronómie aj zábavy. V rámci mesta nájdete letné kúpalisko, ktoré ponúka zaujímavé možnosti počas horúčav na osvieženie sa. Neďaleko Topoľčian je Duchonka, vodná nádrž, ktorá každý rok láka nielen na kúpanie, ale aj iné vodné športy a v jej okolí sú možnosti na ubytovanie na chatách, rybačku, zber húb, cykloturistiku a podobne. Cyklotrasy prechádzajú aj územiami katastrov obcí Tovarníky, Jacovce, Tesáre, Kuzmice, Velušovce, Závada, Podhradie, Prašice, Tvrdomestice , Nemečky, Zlatníky a tiež Topoľčanmi.

V regióne sú aj značkované turistické trásy v pohorí Vtáčnik, môžete navštíviť napríklad zrúcaninu Oponického hradu alebo gaštanicu. V obci podhradie si prídu na svoje milovníci histórie a môžu si prezrieť Topoľčiansky hrad.

Smerom na Piešťany sa nachádza obec Bojná, ktorá je známa zaujímavými archeologickými a historickými nálezmi a pamiatkami.

Páči sa Vám to?

Pridajte svoj komentár

Zoznam firiem

Ďalšie mestá

Vyberte:

Počasie dnes

Teraz 11°C
Denná teplota °C
Nočná teplota °C

© 2014 Copyright by Topoľčany.ideň.sk. Všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Ochrana súkromia | Mapa stránok